Export a import stavebních hmot.

ASISTENT / ASISTENTKA PRODEJE

Termín nástupu:
- únor 2020

Místo práce:
- Česká Ves,okres Jeseník

Poloviční pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.

Mzdové rozpětí:
- 18000 - 20000 Kč

Vaše náplň práce:
- zpracování podkladů pro ředitele prodeje
- kontrola vedení agendy obchodníků
- zpracování excelových tabulek
- telefonický kontakt se zákazníky
- zajištění reklamích předmětů a kancelářských potřeb

Očekáváme Vaše dovednosti:
- dobrá znalost MS office (Excel,Word)
- umění organizace, příjemné vystupování,komunikativnost

Vaší výhodou bude:
- předchozí zkušenost z pozice asistentky
- vždydělání v oboru administrace,ekonomiky,případně stavebnictví

Co Vám nabízíme:
- práci na zkrácený PP u stabilní (od roku 1996) a ziskové společnosti
- mzdu 20 000 Kč po zaučení
- dodatková dovolená,stravenky, 13.plat
- podrobné zaškolení a zaučení

Vhodné pro ženy na mateřské a (před) důchodce se znalostí excelu.

© 2020 Volná místa Budexport Praha a.s. - Export a import stavebních hmot. Všechna práva vyhrazena. Optimalizováno pro IE7, Gecko a Operu.
Voltage Multimedia Studio - Tvorba www stránek, internetových prezentací, katalogů a eshopů.